Wspólnoty i grupy parafialne
Gazetka parafialna - Żyć wiar±
Kontakt z parafi±…
Dobre strony
31/01/2016 - 4 niedziela zwykła.
1. W liturgii tego tygodnia:

wtorek, 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego. Msza św. będzie o godz. 7.00; 9.00 i 18.30. Na liturgię przynieśmy świece (gromnice).
Jest to również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Otoczymy swoją modlitwą siostry i braci zakonnych. A dzisiaj po Mszy św., swoją ofiarą pieniężną złożoną do puszek, wspieramy klasztory klauzurowe.
piątek – św. Agaty, dziew. i m.
sobota - Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

W czwartek modlitwom wiernych polecamy Księdza Arcybiskupa Metropolitę Wrocławskiego Józefa Kupnego, w 10 rocznicę jego konsekracji biskupiej.

2. Małżonków, którzy chcą zapoznać się z oazowymi kręgami rodzin, z tzw. „Domowym Kościołem”, zapraszamy dzisiaj na spotkanie o godz. 12.30 do sali A.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca, dni eucharystyczne. Okazja do spowiedzi św. jest na pół godziny przed Mszą św.

4. Chorych odwiedzimy w piątek przed południem. Prosimy o zgłaszanie adresów.

5. W piątek, comiesięczna adoracja Najśw. Sakramentu będzie w godz. 19.00 do 21.00. Na godz. 20.30 zapraszamy do udziału w tej adoracji osoby, które są lub były związane z ruchem oazowym.

6. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę o godz. 8.00.

W miesiącu lutym modlimy się na różańcu w intencjach:
1). Abyśmy opiekowali się światem stworzonym, który otrzymaliśmy jako bezinteresowny dar, żeby go pielęgnować i chronić dla przyszłych pokoleń.
2). Aby wzrastały szanse na dialog i spotkanie wiary chrześcijańskiej i ludów Azji.

7. W ub. tygodniu zakończyliśmy doroczną wizytę duszpasterską – kolędę. Odwiedziliśmy prawie tysiąc trzysta rodzin katolickich w naszej parafii. Zapisaliśmy rodziny nowoprzybyłe. Wszystkim Parafianom składamy serdeczne "Bóg zapłać" za życzliwe przyjmowanie nas w swoich domach, wspólną modlitwę oraz za złożone ofiary, które – jak co roku - są przeznaczone na Dzieła Diecezjalne, Seminarium Duchowne, oraz na rzecz naszej Parafii.

9. Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży Św. Jadwigi na Psim Polu (czyli nasza Świetlica), zaprasza na bezpłatne zajęcia w pierwszym tygodniu ferii, tj. w dniach 01.02-05.02.br.

10. Dziękujemy za rozebranie bożonarodzeniowej dekoracji, oraz za posprzątanie świątynię – Msza św. będzie 20 marca o 18.30. Na sobotę prosimy kolejne rodziny z ul. Sycowskiej 16,16a, aby zatroszczyły się o porządek w świątyni na przyszłą niedzielę.

Do góry