Wspólnoty i grupy parafialne
Gazetka parafialna - Żyć wiar±
Kontakt z parafi±…
Dobre strony
23/11/2014 - 34. niedziela zwykła.
UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. W liturgii w tym tygodniu:
* poniedziałek – Św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac, kpł i Towarzyszy;
* wtorek - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziew. i m

2. Za tydzień rozpocznie się Adwent. Informujemy, że w Adwencie wieczorne msze św. w dni powszednie, będą sprawowane pół godziny wcześniej, tj. o godz. 18.00.

3. Opłatki wigilijne będą roznoszone za dwa tygodnie, 7 grudnia. Dostarczą je do każdej rodziny - jak co roku - znani nam i upoważnieni parafianie. Bardzo prosimy o pomoc w roznoszeniu opłatków. Kto mógłby podjąć się tego zadania, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.

4. Kandydatów do bierzmowania prosimy w przyszłą niedzielę, tj. 30 listopada, na Mszę św. o godz. 10.00.

5. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. będą mieć Mszę św. inicjacyjną, w przyszłą niedzielę o godz. 11.30.

6. Konferencja przed chrztem, dla rodziców, którzy pragną przedstawić swe dzieci w grudniu, będzie dzisiaj o godz. 16.00 w Sali E.

7. Kolekta z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na budowę i rozbudowę kościołów w Archidiecezji.

8. „Bóg zapłać” za ofiary, składane na witraże

O posprzątanie świątyni na przyszłą niedzielę prosimy rodziny z ul. Bierutowskiej 27-43.

9. Czasopisma katolickie – na stoliku, a w zakrystii można kupić kalendarz ścienny na przyszły rok, wydany przez naszą Archidiecezję, oraz są już do nabycia świece „Caritas”.

Do góry