11. niedziela zwykła.
13/06/2021

1. Dla dzieci z klas IV, odbywa się dzisiaj uroczysta ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII ŚW., na Mszy św. o godz. 11.30.

2. NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa, jest codziennie po Mszy św. godz. 18.30, natomiast w niedzielę - przed Mszą św. o godz. 18.00.

3. Zbliża się już ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO. Dla dzieci i młodzieży będą w dniu 25 czerwca Msze św. o godz. 8.00 i 18.30. Ale już w przyszłą niedzielę (20 czerwca), na Mszy św. o godz. 11.30, dzieci i młodzież będą dziękować Bogu za wszystkie łaski otrzymane w ciągu tego roku, i prosić o błogosławieństwo Boże na czas wakacji. Zachęcamy wszystkich do udziału w tej Mszy św. Niech rodzice i nauczyciele towarzyszą swym uczniom w tym dziękczynieniu.

Spowiedź św. dla dzieci oraz dla młodzieży jest codziennie od godz. 18:00 do 19:00, oraz rano przed Mszą św.

4. Młodzież, przygotowyjąca się DO BIERZMOWANIA będzie mieć spotkanie w niedzielę 20 czerwca na Mszy św. o godz. 13.00.`

5. Konferencja dla rodziców PRZED CHRZTEM – będzie również za tydzień, w niedzielę 20 czerwca, o godz. 16.00 w Sali E.

6. W miesiącach letnich lipcu i sierpniu, będzie nieco zmieniony porządek Mszy św. W niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 13.00. W dni powszednie będzie bez zmian.

7. Wczoraj odbyły się w katedrze PROMOCJE LEKTORSKIE. Naszym nowym lektorom i ceremoniarzom liturgicznym, życzymy błogosławieństwa Bożego w ich służbie w Parafii.

8. W dniach 25 – 27 czerwca 2021 roku w parafii św. Jana Apostoła ( Zakrzów) odbędą się warsztaty wokalne wraz z dniem skupienia i modlitwą w intencji dzieci nienarodzonych. Informecje o tym na plakacie w gablotce. Szczegółowe informacje oraz link do formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej http://www.swjanzakrzow.archidiecezja.wroc.pl w zakładce warsztaty.

9. Wdzięczni jesteśmy tym osobom, które w ub. tygodniu podjęli się prac porządkowych na naszym Cmentarzu. „Bóg zapłąć” także za ofiary, składane na cele remontowe i cotygodniowe sprzątanie kościołą.