Wspólnoty i grupy parafialne
Gazetka parafialna - Żyć wiar±
Kontakt z parafi±…
Dobre strony
25/01/2014 - 3. niedziela zwykła.
1. Dzisiaj obchodzony jest Światowy Dzień Trędowatych. Pomimo postępów w medycynie, każdego roku notuje się ponad 200 tys. zachorowań. W opiekę nad chorymi na świecie największy wkład wniosły misyjne i opiekuńczo-lecznicze ośrodki Kościoła katolickiego.
2. W liturgii tego tygodnia:
poniedziałek – Świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa.
wtorek – bł. Jerzego Matulewicza, bpa.
środa – św. Tomasza z Akwinu, kapnął. i dK.
sobota – św. Jana Bosko, kapł.

3. Kandydaci do bierzmowania w przyszłą niedzielę przyjdą o godz. 10.00 na Mszę św.

4. Kolęda w tym tygodniu będzie tylko przez trzy dni:
poniedziałek – ul. Sycowska 10c,10d.
wtorek - ul Sycowska 12,12a,12b.
środa – ul. Sycowska 12c, 12 d.
Pozostałe rodziny na ul. Sycowskiej, oraz Krzywoustego (numery parzyste) i Gorlickiej, odwiedzimy w pierwszym tygodniu lutego.

5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w piątek.

6. W przyszłą niedzielę, 1 lutego, w Dniu Życia Konsekrowanego, odbywać się będzie zbiórka do puszek na pomoc klasztorom sióstr klauzurowych.

7. Dzieci i młodzież kontynuują odpoczynek, rozpoczyna się drugi tydzień ferii szkolnych. Życzymy im dobrego odpoczynku.

8. „Bóg zapłać” za ofiary, składane na nowe witraże. Dziękujemy także za posprzątanie wczoraj świątyni – Msza św. w intencji tych rodzin będzie 22 lutego o godz. 18.30. Na sobotę prosimy kolejne rodziny z ul. Bierutowskiej 8 A, z VIII – X piętra, aby zatroszczyły się o porządek w świątyni na przyszłą niedzielę.

9. Czasopisma katolickie - na stoliku.

Do góry