Wspólnoty i grupy parafialne
Gazetka parafialna - Żyć wiar±
Kontakt z parafi±…
Dobre strony
22/01/2017 - 3 Niedziela zwykła.
1. W liturgii tego tygodnia:
wtorek – św. Franciszka Salezego, bpa i dK
środa – Nawrócenie św. Pawła
czwartek – Świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa.
piątek – bł. Jerzego Matulewicza, bpa.
sobota – św. Tomasza z Akwinu, kpł i dK

2. Dzisiaj (22 stycznia) zapraszamy na wspólne kolędowanie, które będzie o godz. 16.00. Zachęcamy wszystkie grupy do zaangażowania się w zaprezentowaniu kolędy.

3. Kandydatów do bierzmowania prosimy, aby w każdą niedzielę, we Mszy św. brali udział o godz. 10.00.

Informujemy również, że Centralny Ośrodka Przygotowania Osób Dorosłych do Sakramentu Bierzmowania we Wrocławiu, prowadzi kursy przygotowujące chętnych do przyjęcia bierzmowania. Termin kolejnych kursów:
- 12 lutego 2017 - CDAW, ul. Katedralna 4 (rozpoczęcie g. 18.30, kościół śś. Piotra i Pawła, kurs trwa do 4.06.2017);
- 26 lutego 2017 - oo. Dominikanie, pl. Dominikański 2 (rozpoczęcie, g. 17.00, kościół, kurs trwa do 18.06.2017).

4. Koncert BETLEJEM WROCŁAWSKIE będzie w przyszłą niedzielę, 29 stycznia 2017r. o godz. 18.OO w Hali Stulecia we Wrocławiu. Są jeszcze do nabycia bilety na ten koncert - dzisiaj w zakrystii.

5. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy w ubiegłym roku przekazali 1% swojego podatku na potrzeby Świetlicy w naszej parafii. Zebrana kwota w wysokości 7.145 zł stanowi duże wsparcie w organizacji letniego i zimowego wypoczynku dzieci.
Istnieje możliwość zasilenia konta świetlicy, poprzez Stowarzyszenie Parafiada, również w tym roku. Informacje jak wypełniać deklarację podatkową znajdują się na stolikach przy wyjściu.
Za okazaną życzliwość dzieci ze świetlicy i opiekunowie składają serdeczne “Bóg zapłać”.
Informujemy, że zebranie rodziców dzieci wyjeżdżających na zimowisko do Jarkowic koło Karpacza odbędzie się dnia 01.02.2016 o godz. 19,oo w świetlicy.

6. Planowany porządek KOLĘDY na ten tydzień:

poniedziałek – ul. Krzywoustego 250-280; oraz Krzywoustego 257-285.
wtorek – ul. Krzywoustego 282-288; Krzywoustego 293-315.
środa – ul. Krzywoustego 292-308; blok rotacyjny 1-66.
czwartek – ul. Krzywoustego 310-320; blok rotacyjny 67-132.
piątek – ul. Krzywoustego 334; blok rotacyjny 133-225.
sobota – ul. Mulicka 1,2,3; oraz Mulicka 4 – 11.

(Za tydzień kolęda będzie na ul. Miłostowska).
Ministranci dzień wcześniej powiadamiają poszczególne rodziny.

7. Dziękujemy za kolejne ofiary, składane na cele pokrycia kosztów nowych okien w świątyni.

Inne ogłoszenie:
W ostatnim czasie we Wrocławiu nasiliły się przypadki oszustw dokonywanych na ludziach starszych. Dlatego Komenda Miejska Policji we Wrocławiu przestrzega przed oszustwami dokony¬wa¬nymi na szkodę osób starszych. Przestępcy wykorzystują dobre serce, ufność i gościnność swoich ofiar. Podając się za członków rodziny, proszą o wsparcie finansowe. Podszywają się także pod pracowników różnych instytucji.

Do góry