Wspólnoty i grupy parafialne
Gazetka parafialna - Żyć wiar±
Kontakt z parafi±…
Dobre strony
14/08/2016 - 20. niedziela zwykła.
1. Jutro, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. będzie jak w niedzielę (7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.30). Po Mszy św. błogosławienie wianków z ziół i kwiatów.

Ofiary składane na tacę w dniu jutrzejszym, będą przeznaczone na budowę i rozbudowę kościołów w naszej Archidiecezji.

2. W liturgii tego tygodnia będziemy wspominać:
środa – św. Jacka, kpł, odpust w sąsiedniej parafii w Swojczycach.
sobota – św. Bernarda, opata i dK.

3. Przypominamy, że w tym miesiącu jeszcze nie będzie w niedzielę Mszy św. o godz. 13.00 (porządek wakacyjny!); a okazja do spowiedzi św. jest na pół godziny przed Mszą św. poranną czy wieczorną.

4. Koło Przyjaciół Radia Maryja będzie mieć dzisiaj swoje comiesięczne spotkanie o godz. 17.00 w Salia A.

5. W środę, jak co tydzień, zapraszamy na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

6. Kuria Wrocławska informuje: „Po ekspozycji w Muzeach Watykańskich oraz niemieckim Parlamencie w Berlinie, do Wrocławia dotarła wystawa: „Przebaczenie i pojednanie. Kardynał Kominek – nieznany ojciec Europy”. Przedstawia ona postać Bolesława Kominka, metropolity wrocławskiego. Wystawę można oglądać w Arsenale Miejskim (ul. Cieszyńskiego 9) od środy do soboty w godzinach 10.00 do 17.00 oraz w niedziele od 10.00 do 18.00. Wstęp wolny.”

7. Dziękujemy za wszelką pomoc i za kolejne indywidualne ofiary, składane na remont kaplicy.

Do góry