Wspólnoty i grupy parafialne
Gazetka parafialna - Żyć wiar±
Kontakt z parafi±…
Dobre strony
22/04/2018 - Czwarta niedziela wielkanocna.
1. Jest czas wielkanocny. Jak ten czas przeżywamy? Czy już pojednaliśmy się z Bogiem, aby móc dobrze korzystać z Sakramentu, który jest owocem śmierci i zmartwychwstania Chrystusa?
W dzisiejszą niedzielę, nazwaną niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczyna się „Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne”. Ma on zachęcić nas do ufnej modlitwy, „aby Pan wyprawił robotników na swoje żniwo”, aby z naszej parafii zostali powołani do kapłaństwa czy zakonu.

2. W liturgii tego tygodnia:

poniedziałek – Uroczystość Św. Wojciecha, bpa i m, głównego Patrona Polski.
środa - św. Marka Ewangelisty.

3. Konferencja dla rodziców, którzy pragną przedstawić swe dzieci do chrztu, będzie dzisiaj o godz. 16.00 w Sali E.

4. Dzieci z klas trzecich przygotowują się do Pierwszej Komunii św., która będzie za miesiąc.

Natomiast dzieci z klas czwartych, które przygotowują się do Rocznicy Pierwszej Komunii sw., niech przyjdą w przyszłą niedzielę, 29 kwietnia, na Mszę św. o godz. 11.30, po której będzie spotkanie dla tych dzieci.

5. Młodzież, przygotowująca się do bierzmowania, przyjdzie na konferencję przed bierzmowaniem w najbliższą środę, o godz.19,00.

6. Koło Biblijne zaprasza na spotkania w poniedziałki, po Mszy św. wieczornej.

7. „Bóg zapłać” za ofiary, składane na cele remontowe w parafii oraz za wszelką pomoc.

8. Polecamy kolejne numery czasopism religijnych (na stoliku przy wejściu).

Do góry