Wspólnoty i grupy parafialne
Gazetka parafialna - Żyć wiar±
Kontakt z parafi±…
Dobre strony
15/07/2018 - 15 niedziela zwykła.
1. Niedzielny porządek Mszy św. w miesiącach lipcu i sierpniu jest następujący: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30 i 18.30 (a więc nie ma Mszy św. o godz. 13.00).
W dni powszednie - bez zmian.

Okazja do spowiedzi jest na pół godziny przed Mszą św.

2. W liturgii tego tygodnia:

poniedziałek - Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
piątek – bł. Czesława, kapł., patrona Wrocławia.

Za dwa tygodnie, w niedzielę 29 lipca, będziemy przeżywać odpust parafialny, ku czci św. Jakuba i Krzysztofa. Główna Msza św. i po niej poświęcenie pojazdów, będzie o godz. 12.00. Będzie można – jak co roku – zaparkować samochody na placu kościelnym.

3. Zachęcamy do zapisywania się na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy w dniach 2-10 sierpnia. Zapraszamy zwłaszcza do grupy XX.

4. W ub. niedzielę odbyła się Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie tego wyjazdu.

5. W ub. tygodniu zakończyła się kolonia parafialna dla dzieci. Serdecznie dziękujemy wychowawcom z naszej świetlicy, za trud zorganizowania tego wypoczynku nad morzem dla 40 dzieci.

6. Panom, którzy podjęli sie renowacji ogrodzenia placu kościelnego, wyrażamy wdzięczność. „Bóg zapłać” także za ofiary składane na cele remontowe oraz za ofiary składane na sprzątanie kościoła.

7. Dzisiaj, jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca, możemy złożyć (przy wejściu) swe ofiary na cele dobroczynne w parafii.

8. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich, a zwłaszcza wakacyjnego numeru „Nowego Życia”.

Dziękujemy ks. Kan. Romanowi Maryńskiemu, pracownikowi Sądu Duchownego we Wrocławiu, za pomoc duszpasterską w dzisiejszą niedzielę.

Do góry