Wspólnoty i grupy parafialne
Gazetka parafialna - Żyć wiar±
Kontakt z parafi±…
Dobre strony
20/04/2014 - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.
Radosne "Alleluja" jest dziś na naszych ustach i w naszych sercach. Niech ta wielkanocna radość dotrze do każdego człowieka. Niech będzie zadatkiem i zapowiedzią wiecznego świętowania ze Zmartwychwstałym. Niech wiara w to, że Jezus zmartwychwstał i jest wśród nas, umacnia naszą nadzieję na ostateczne zwycięstwo dobra i miłości. - Tego Drogim Parafianom i ich Gościom z całego serca życzymy.

1. Porządek Mszy św. dzisiaj w I Dzień Świąt, jest następujący: o godz. 6,00; 8,30; 10,00; 11,30; 13,00 - z udzieleniem chrztu, oraz o 18,30.

2. Jutro - Poniedziałek Wielkanocny. Porządek Mszy św. będzie niedzielny. Pamiętajmy, że w tym dniu, wspieramy swymi modlitwami i ofiarami Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu.

3. Przez cały tydzień obchodzić będziemy oktawę wielkanocną.

4. Konferencja dla rodziców młodzieży, która przygotowuje się do bierzmowania, będzie w środę,23 kwietnia, o godz. 20.00. Sama młodzież przyjdzie w następnym dniu, w czwartek o 19.00.

5. W przyszłą niedzielę 27 kwietnia, w drugą niedzielę wielkanocną, przypada święto Bożego Miłosierdzia. Duchowo łączyć się będziemy z Rzymem, w dniu uroczystości kanonizacji dwóch papieży: Jana Pawła II i Jana XXIII.

6. W dniach 25.04.2014r. do 27.04.2014r. we Wrocławiu – Popowice, w Parafii NMP Królowej Pokoju, odbędzie po raz czwarty w historii Wrocławia, konkurs chórów, w ramach IV Wrocławskiego Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego „Vratislavia Sacra”. Uczestnikami Festiwalu będzie kilkanaście chórów z Polski i z zagranicy. Również w naszym kościele, gościć będziemy dwa chóry: Żeński Chór z Litwy (Kowno) i Akademicki Chór Politechniki Łódzkiej. Chóry te zaprezentują się u nas w kościele w sobotę 26.04.2014r. – o godz. 19.00 - tuż po wieczornej mszy św. Będzie to w przeddzień Kanonizacji Jana Pawła II. Zapraszamy.

7. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali liturgię i śpiewy na świąteczne Triduum Paschalne, jak również zatroszczyli się o świątynię, Boży Grób i plac kościelny.

Do góry