Wspólnoty i grupy parafialne
Gazetka parafialna - Żyć wiar±
Kontakt z parafi±…
Dobre strony
16/12/2018 - 3 niedziela adwentu.
1. Dzisiaj przeżywamy REKOLEKCJNY DZIEŃ SKUPIENIA, przygotowania do pojednania się z Bogiem. Na wszystkich Mszach św. naukę rekolekcyjną wygłosi Ks. Roman Maryński z Sądu Duchownego we Wrocławiu, któremu serdecznie dziękujemy za posługę słowa

Jutro, w poniedziałek, będzie DZIEŃ SPOWIEDZI przedświątecznej. Zaproszeni kapłani będą w godzinach: 8.00 do 9.30 oraz od 16.30 do 18.30. Dzieci zapraszamy na godz. 16.30. Nie odkładajmy spowiedzi na później.

2. Codzienna Msza św. roratnia jest o godz. 18:00.

3. Przypominamy, że wieczorne Msze św. w dni powszednie w grudniu, są sprawowane o godz. 18.00.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu, będzie czynna w środę i piątek (bez poniedziałku).

W przyszłą niedzielę, 23 grudnia, będzie czwarta niedziele adwentowego oczekiwania, ostatni dzień adwentu.

4. Dla rodziców, którzy pragną ochrzcić swe dziecko, będzie dzisiaj konferencja o godz. 16.00 w Sali E.

5. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św., wraz z rodzicami, będą mieć spotkanie dzisiaj (16 grudnia), po Mszy św. o godz. 11.30.

6. Młodzież, przygotowująca się do bierzmowania, będzie mieć Mszę św. i konferencję w środę, 19 grudnia, o godz. 18.00.

7. Ministranci będą mieć zbiórkę w sobotę o godz. 10.00.

8. CHORYCH odwiedzimy w sobotę.

9. Przypominamy, że OPŁATKI wigilijne w tym roku nie będą roznoszone do domów. W dzisiejszą niedzielę, jak również i w przyszłą, możemy tu w kościele wziąć poświęcony opłatek po każdej Mszy św.– opłatki znajdują się na stoliku przed obrazem Matki Bożej. „Bóg zapłać” za złożone przy tej okazji ofiary na pokrycie kosztów energii i gazu.

10.Dzisiaj, jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca, odbywa się zbiórka na cele charytatywne w parafii.

11. Możemy jeszcze składać paczki dla dzieci w Domu Dziecka w Krzydlinie Małej.

12. „Bóg zapłać” za ofiary składane na cele remontowe oraz na cotygodniowe posprzątanie świątyni.

13. Na soliku – czasopisma katolickie, a w zakrystii można nabyć wigilijne świece „Caritas”. Po opłatek proszę podchodzić przed obraz Matki Bożej. Na placu kościelnym dziewczynki ze Scholi, sprzedają kartki świąteczne i sianko na stół wigilijny.

Do góry