Na świąteczne spotkanie nowo powstałego Klubu ''Złoty Jesienny Liść" i wspólne kolędowanie, przyszło kilkunastu naszych seniorów.
Do miejsca chrztu Polski nad Jezioro Lednickie k. Gniezna pielgrzymowała w czerwcu grupka naszej mlodzieży
6 marca odbywała się w naszej parafii wizytacja kanoniczna. Ksiądz biskup Edward Janiak spotkał się najpierw z Radą Parafialną i przewodniczył we Mszy św. o godz. 10.00.
Po południu Ksiądz Biskup zawitał do parafialnej świetlicy, odwiedził nasze siostry zakonne oraz spotkał się z grupami, które w krótkich słowach przedstawiły się.

kliknij, aby powiększyć

2 kwietnia Ojciec Święty Jan Paweł II w 27 roku pontyfikatu ''odszedł do Domu Ojca''. Wraz z całym światem zjednoczyliśmy się w modlitwie za Wielkiego Papieża do późnych godzin nocnych i następnego dnia, w niedzielę, podczas specjalnej Mszy Św. południowej.
Dla seniorów została zorganizowana w czerwcu pielgrzymka na Górę Świętej Anny k. Opola.
Z okazji Dnia Dziecka wychowawcy parafialnej świetlicy zorganizowali dla naszych dzieci wyjazd do Krakowa
Festyn parafialny "nie tylko dla dzieci", pieczołowicie został przygotowany przez wychowawców i nauczycieli w pierwszym dniu wakacji. W programie było przedstawienie, koncert, zawody, fanty a także pokaz umiejętności psa policyjnego. W ostatnią niedzielę miesiąca lipca przeżywaliśmy Odpust ku czci naszych Świętych Patronów. W uroczystośći przewodniczył ks. kan. Krystian Hyla, sędzia Sądu Duchownego we Wrocławiu. Tradycyjnie w tym dniu zostały poświecone pojazdy - ok. 150.
Wieczorem w dniu odpustu, podczas Apelu Jasnogórskiego, nasza młodzież przygotowała piękny koncert piosenki religijnej. 30 dzieci z naszej parafii zostało włączonych do wspólnoty stołu eucharystycznego.
Ponad 20 dzieci i naszej młodzieży przeżywało w sierpniu Oazę Nowej Drogi w Wambierzycach.
W niedzielę 25 września, pod przewodnictwem J.E. Księdza Arcybiskupa, przy udziale władz kościelnych i miejskich, odbyła się procesja z relikwiami św. Stanisława i Doroty. Procesja z relikwiami prowadziła trasą z naszego kościoła do sąsiedniego na Zgorzelisku.
Relikwie nieśli na swoich ramionach przedstawiciele dzieci i młodzieży. Święte Relikwie wzięli na swe ramiona również rodzice, Rada Parafialna, Żywy Różaniec oraz nasze siostry zakonne.
Procesja odbyła się przy udziale wielu gości z Wrocławia, świeckich i duchownych.. Modliliśmy się o wstawiennictwo naszych Patronów i opiekę nad całym Miastem.
W ramach Tygodnia Miłosierdzia, Zespół Charytatywny zorganizował dla seniorów naszej parafii pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu. W uroczystość Chrystusa Króla, ministranci (czterech nowych), schola i ruch eucharystyczny, ponowili swe przyrzeczenia i wspólnie świętowali.
Do Grobu św. Jadwigi, Patronki Śląska, kilkanaście osób pielgrzymowało pieszo. Służba liturgiczna udała się autokarem. W dniu św. Mikołaja nie zabrakło paczek dla 50 dzieci w świetlicy parafialnej oraz symbolicznego upominku dla wszystkich dzieci obecnych na mszy św. roratniej.
Młodzież przygotowana przez ks. Janusza wystąpiła w czasie Świąt Bożego Narodzenia w TV 3 prezentując piękną kolędę. Nasz kleryk Marcin w grudniu przyjął sutannę. Uroczystość obłóczyn miała miejsce w Katedrze.